פרגולות תלויות

ייצור ובניית פרגולות תלויות הינו אחד השירותים המקצועיים המובילים הניתנים בחברת ספרטה, המתמחה בפרגולות מאלומיניום. מה זו פרגולה תלויה וכיצד יש לבצע את ההתקנה? על כך נפרט מיד בשורות הבאות.

פרגולה תלויה מעניקה פתרון מושלם להצללה ותיחום האזור. היא מגיעה במגוון רחב של עיצובים וגדלים והתכנון והבנייה יתבצעו בהתאם למצב הקיים בשטח ולבקשות האישיות שלך. את הפרגולות אפשר לראות בחצרות בתים פרטיים ומחוץ לעסקים שונים, לרבות חנויות, בתי קפה וצימרים. בניית הפרגולה חייבת להתבצע על ידי בעלי מקצוע מנוסים והחומרים המתאימים למקום וזאת כדי לאפשר לך ליהנות מפתרון הצללה ארוך טווח.

היתרונות של פרגולה תלויה

פתרונות ההצללה מבית ספרטה מעניקים פתרון יעיל ובו זמנית משדרגים את הנראות של הנכס – כאשר היתרונות של פרגולות תלויות הם בהחלט אינם מעטים.

ההתקנה של הפרגולה מתבצעת ללא עמודים כשהיא מעוגנת על ידי מוטות תמיכה ועגינה שמותקנים במקום על ידי חברת ספרטה. כיוון שאין צורך בבניית עמודים חדשים, המרחב לא נפגע, לא פיזית ולא מבחינת הנראות והתוצאה היא מתחם אסתטי מרשים. יתרון נוסף מתבטא ביכולת המקצועית להתאים את הפרגולה בדיוק למיקום המיועד לה. למעשה, יש להתייחס אל פרגולות תלויות כאל תוספת עיצובית - ולכן עליהן להשתלב במקומן בצורה טבעית ככל האפשר.

כהמשך ישיר לכך, חיתוכים נכונים של הפרופילים ובחירת טקסטורות ובחירה בעובי נכון ומתאים של העץ, הם אלה שייצרו את המראה המושלם של המרחב שלך.

פתרונות הצללה לבתים פרטיים ומרחבים עסקיים

חברת ספרטה עומדת לרשותך עם שלל פתרונות הצללה בהתאמה אישית. תהליך הבנייה מתחיל בהבנת הצרכים שלך ומשם ממשיך לתכנון מוקפד, בחירת החומרים הנכונים, בניית הפרגולה במקצועיות והשארת שטח נקי.
הפרגולות התלויות משתלבות במבנה הקיים, הן חזקות וישמשו אותך לאורך שנים רבות. לצורך מציאת הפתרון המושלם עבורך נשתמש בעץ או אלומיניום וכן נתאים לך את האופציה הטובה ביותר לכיסוי מפני הגשם ולאטימת המתחם.

המומחים של ספרטה עומדים לרשותך

חברת ספרטה הוקמה בשנת 1951 ופועלת מאז בתחום הבנייה הקלה. הניסיון העשיר של החברה עומד לרשותך בכל עבודה ובכל שלב שלה. החברה מעמידה לרשותך צוות מקצועי שיתכנן את הפרגולה בהתאם לבקשותייך, אנשי מקצוע מיומנים שיבנו את הפרגולה במקצועיות ויעמדו לרשותך לכל אורך הדרך.

אנו מספקים פתרונות הצללה לבעלי בתים פרטיים - ומתמחים בבניית פרגולות לעסקים תוך הקפדה על מרחב מרשים תוך הקטנת התלות בעמודים אשר עלולים לפגוע בנראות הנכס. לקבלת פרטים נוספים ובירור על פתרונות הצללה בחברת ספרטה - והתאמת הפתרונות הנכונים עבורך - זה הזמן ליצור עמנו קשר.

זקוקים להצעת מחיר? יש לכם שאלות? מלאו פרטים ונחזור אליכם


הצהרת נגישות
imark imageאיימארקעיצוב ובניית אתרים