פרגולות דאבל T

פרגולות דאבל T מיוצרות, מתוכננות ומותקנות על ידי חברת ספרטה. לפרגולות יתרונות רבים וניתן להתקין אותן גם ללא עמודים תוך שמירה על מרחב המחיה ושילוב שלהן במבנה הקיים בצורה הטובה ביותר.

פרגולות הן אמצעי ההצללה הנוח ביותר. אפשר לשלב אותן במבנים קיימים ותודות לטכניקות ההתקנה המתקדמות אפשר להתקין אותן אף ללא עמודים, וזאת באמצעות תליה. הפרגולות יכולות לבוא במגוון רחב של צבעים, עובי וטקסטורה ומעבר לכך שהן נותנות פתרון נקודתי, הן משתלבות היטב במרחב מבחינה אסתטית ויכולות לתרום לו.

תהליך התקנת פרגולות דאבל T

על מנת להתקין את הפרגולות אין צורך בפעולה מקדימה של קבלת אישור מהעירייה. כל המטרה היא ליצור מרחב מוצל שנעים לשבת תחתיו או שמיועד לכניסה למתחם. לכן, אפשר לראות את הפרגולות בבתים פרטיים ושהן משתלבות בשלל עסקים.
תהליך ההתקנה מתחיל בתכנון מקדים המתאים לבקשות שלך. איש המקצוע יבין מהן הציפיות שלך, יראה מה נמצא בשטח ובהתאם יתכנן כיצד להתקין את הפרגולה. בסיום התכנון ולאחר אישור שלך אפשר יהיה לבצע את ההתקנה עצמה, בהתאם לאפשרויות שמעמיד בפנינו המבנה וכפי שנקבע בעת התכנון.

פרגולות דאבל טי מביאות עמן שלל יתרונות

פרגולות דאבל T הן בעלות מראה מתכתי ומגיעות בשלל צבעים, טקסטורות ועוביים. קל ליצור באמצעותן הצללה מפני השמש – והגנה מפני הגשם. השימוש באלומיניום מעניק יתרון נוסף בדמות המשקל הנמוך, שמקל על העבודה עצמה והופך אותה למהירה יותר. האלומיניום אינו מושפע ממזג האוויר במידה שבה מושפעים חומרים אחרים ואינו מחליד, לכן לאחר ההתקנה אין צורך בביצוע פעולות תחזוקה מיוחדות.
מלבד יתרונותיו של האלומיניום כחומר גלם, הרי שלאורך כל השנה ובמשך שנים רבות תמשיך הפרגולה להיראות כחדשה - וזאת גם הודות לייצור ולהתקנה המדויקים המתבצעים על ידי חברת ספרטה. באפשרותך לבחור בין סוגים שונים של פרגולות ופתרונות הצללה, לרבות פרגולות חשמליות, פרגולות צלויות ועוד. הצוות המקצועי שלנו יהפוך את המרחב שלך לנוח, נעים ואסתטי לאורך כל ימות השנה.

כל היתרונות במקום אחד

חברת ספרטה מביאה אלייך את כל היתרונות תחת קורת גג אחת. אנשי המקצוע שלנו יביאו עד לבית או לעסק שלך ניסיון של מעל ל-60 שנה. היא מעמידה לרשותך צוות מקצועי, בכל הארץ והוא ילווה אותך משלב התכנון הראשוני ועד לגמר העבודה. בנוסף לכל אלו, החברה מבצעת התקנות של פרגולות תוך שימוש בעמודים (או כאמור באמצעות תליה, במקומות בהם אין עמודים).

לקבלת פרטים נוספים ובחינה של פתרונות ההצללה שנוכל להציע לך, כל שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר, או לחילופין להשאיר את פרטייך כאן באתר.

זקוקים להצעת מחיר? יש לכם שאלות? מלאו פרטים ונחזור אליכם


הצהרת נגישות
imark imageאיימארקעיצוב ובניית אתרים