נופלות ומסכים

ייצור והתקנת נופלות ומסכים הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי חברת ספרטה, החברה המובילה בישראל בביצוע עבודות אלומיניום וייצור סוככים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מורחב אודות הנופלות והמסכים המיוצרים על ידי החברה.

נופלות ומסכים הם למעשה אמצעי הצללה וסיכוך למפתחי הבית השונים, חלונות, ויטרינות, קירות זכוכית וכדומה. הנופלות הן למעשה יריעות עולות ויורדות המיוצרות מחומרי גלם שונים, והן משמעות כמעין מסך (עולה ויורד) הנועד לצרכי סיכוך והצללה. מסכים הם למעשה אותן יריעות בד קבועות או מתקפלות אשר נועדו אף הן לצרכי סיכוך והצללה.

אנחנו בחברת ספרטה, מתמחים בהליכי תכנון, ייצור והתקנה של נופלות ומסכים, ובין יתר פתרונות ההצללה המוענקים על ידינו באמצעות נופלות ומסכים תמצאו: נופלות ומסכים המתופעלים באמצעים ידניים (מנואלה או שימוש בשרוכי משיכה) או באמצעים אוטומאטיים המופעלים באמצעות מנוע. כחברה המתמחה בביצוע עבודות אלומיניום וייצור סוככים, אנחנו בחברת ספרטה, מעמידים לרשות לקוחותינו ניסיון ומוניטין רב שנים בתחום ייצור נופלות ומסכים המותאמים לכל צרכי הסיכוך, המיגון וההצללה.

ספרטה - כי גם נופלות ומסכים זה אנחנו!

ייצור הנופלות והמסכים מיושם על ידי באחד ממפעלי הייצור המשוכללים והמתקדמים ביותר בתחום ייצור הסוככים וביצוע עבודות האלומיניום. מפעל זה ממוקם בפרדס חנה, והוא מתופעל על ידי צוות מוביל העוסק בתחום ייצור הסוככים, הנופלות והמסכים. הידע המקצועי המורחב העומד לרשותנו בשילוב טכנולוגיות הייצור המתקדמות בהן אנו עושים שימוש, מבטיחים גם לכם את פתרון ההצלה האידיאלי ביותר באמצעות נופלות וסוככים.

בין יתר סוגי הנופלות המיוצרות על ידינו תמצאו:

- נופלת מסילות המיוצרת מפרופיל אלומיניום העובר בתוך מסילה המצויה משני צידיה של יריעת הבד.
נופלת זו מאפשרת לכם למתוח או לעצור את הנופלת בכל אחד משלביה.
- נופלת מסכים המיוצרת בתוך תעלות אלומיניום.

הנופלות והמסכים המיוצרים על ידינו מותאמים באופן אישי לכל צורך ולכל מטרה, בין אם מדובר בסיכוך חלונות ויטרינה בבית העסק, בין אם מדובר בצרכי סיכוך של פרגולות עץ ובין אם מדובר בצרכי הצללה למפתחי הבית השונים.

רוצים לדעת יותר על הנופלות והמסכים המיוצרים בחברתנו? אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר מיידי באמצעות טופס צור קשר באתר או באמצעות פנייה טלפונית ל: 052-8534062 , 050-6469569

זקוקים להצעת מחיר? יש לכם שאלות? מלאו פרטים ונחזור אליכם


הצהרת נגישות
imark imageאיימארקעיצוב ובניית אתרים