בנייה קלה

תחום הבנייה הקלה הינו תחום מקצועי נוסף בו אנחנו בחברת ספרטה עוסקים ומתמחים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי מורחב אודות שירותי הבנייה הקלה המיושמים על ידינו.

חברת יופיטר היא אחת מהחברות המנוסות והמובילות ביותר בתחומי הבנייה הקלה. לרשות החברה ניסיון ומוניטין מקצועי המתפרס למעלה מ-60 שנה. בשנים האחרונות, חברת יופיטר הקימה את חברת ספרטה המתמחה בביצוע עבודות אלומיניום לצרכי הבנייה הקלה, וזאת על מנת לשפר ולייעל את הליכי עבודתה.

בין יתר העבודות המיושמות ע"י חברת ספרטה
וחברת יופיטר בתחום הבנייה הקלה תמצאו:

- הקמת מבני ציבור בשיטת הבנייה הקלה
- הקמת מבנים יבילים בטכנולוגיות בנייה חדישות ומתקדמות
- הסבת מכולות למשרדים, מחסנים וכדומה
- בנייה פרטית באמצעות בנייה מתועשת
- ועוד מגוון נרחב של עבודות בניה בתחום הבנייה הקלה.

ספרטה מציגה: טכנולוגיות בנייה מתקדמות

כחברת בת של אחת מהחברות המובילות ביותר במשק הישראלי בתחומי הבנייה הקלה, אנחנו בחברת ספרטה, מעמידים לרשות קהל לקוחותינו מגוון נרחב של טכנולוגיות בנייה מתקדמות המשלבות בין מספר שיטות בנייה כגון: בנייה טרומית מבטון, בנייה קלה מתועשת, בניה מהירה ועוד. שיטות הבנייה המגוונות שלנו בשילוב טכנולוגיות הבנייה החדישות בהן אנו עושים שימוש, מאפשרים גם לכם ליהנות מהיצע נרחב של מבנים המותאמים לצרכי הלקוח ותנאי השטח בו הם מוצבים.

לרשותנו, מפעל ייצור חדיש ומתקדם הממוקם בפרדס חנה. במפעל זה אנו מייצרים את מרבית מפרטי הבנייה, כאשר בשטח אנו מציבים את יסודות המבנה. אנחנו בחברת ספרטה מלווים את כל הליכי הבנייה, החל משלב התכנון המקדים המיושם בהתאם לצרכי הלקוח ותנאי השטח, דרך שלבי הייצור ועד לשלבי הובלת המבנים והצבתן בשטח.

בין יתר יתרונות הביצוע שלנו תמצאו:

- מענה מקצועי לכל צרכי הבנייה האפשריים
- הליך בנייה מקוצר הכולל חיסכון משמעותי בעלויות ההקמה
- בנייה ידידותית לסביבה – אנו מקפידים לעשות שימוש בחומרי גלם בעלי תו תקן ירוק שאינו פוגם בסביבה
- ליווי מקצועי על ידי אנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחומי הבנייה הקלה
- ועוד מגוון נרחב של יתרונות בהתאם לאופי הפרויקט.

רוצים לדעת יותר על עבודות הבנייה שלנו בתחומי הבנייה הקלה? אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר מיידי באמצעות טופס צור קשר באתר או באמצעות פנייה טלפונית ל: 052-8534062 , 050-6469569 

זקוקים להצעת מחיר? יש לכם שאלות? מלאו פרטים ונחזור אליכם


הצהרת נגישות
imark imageאיימארקעיצוב ובניית אתרים